Budowa fundamentu kompleksowa oferta

Firma Budowa Serwis oferuje kompleksową ofertę budowy fundamentu pod każda budowę, który zapewni stabilność i trwałość każdej konstrukcji.
Budowa fundamentow kompleksowa oferta

Najlepszy sprzęt i materiały do budowy fundamentu

Do budowy fundamentu stosujemy wyłącznie sprawdzone technologie i materiały. Nasze metody budowy zapewniają ekspresowe wiązanie fundamentu i jego trwałość na długie lata.

Transport sprzętu i materiału na budowę fundamentu

W ramach kompleksowej usługi zapewniamy transport niezbędnego sprzętu i materiałów do budowy fundamentu. Dostarczymy zarówno koparkę jak i betoniarkę na miejsce budowy i zadbamy o to by budowa przebiegała szybko i sprawnie.

Instalacje kanalizacji podposadzkowej

Wyznaczamy najbardziej optymalne trasy kanalizacji i zwiększamy oszczędność instalacji. Stosujemy rury przystosowane do układania w gruncie, a podczas montażu używamy środków poślizgowych, które przyśpieszają montaż i chronią uszczelki. Profesjonalnym sprzętem sprawdzamy spadek rur i testujemy kanalizację by zapewnić najlepszą wydajność. Ponad to zabezpieczamy wyjścia kanalizy.

Dodatkowe prace przy budowie fundamentu

Na specjalne życzenie klienta wykonujemy nawiew do kominka oraz montujemy przewód do wody.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami lub pro prostu odwiedź nasze biuro, chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszelkich informacji.