Prace ziemne to nasza specjalność

Nasza firma pomoże kompleksowo przygotować glebę, która będzie odpowiednia pod każdą budowę. Dysponujemy doświadczoną i zgraną ekipą oraz odpowiednimi maszynami, które poradzą sobie z każdym terenem.

Utwardzanie dróg

Jako doświadczona firma usługowo-budowlana, sprawdzamy morfologię gleby i przygotowujemy odpowiednie podłoże piaskowe. Gwarantujemy wysoką estetykę, trwałe utwardzenie terenu oraz odporność na wahania pogodowe.

Niwelacja terenu

Dzięki naszym usługom niwelacji terenu przygotowujemy specjalistyczną siatkę wysokościową gruntu. Na podstawie zebranych informacji optymalizujemy koszty budowy, przyśpieszamy rozpoczęcie prac i zapewniamy trwałość profilu terenu.

Platnowanie terenu

Nie boimy się wyzwań i potrafimy wyprofilować każdy teren, bez względu na jego pierwotny kształt. Oferujemy profesjonalne maszyny, odpowiednią ilość i jakość materiału oraz wyszkolonych pracowników. Usuniemy wszelkie nierówności terenu i zadbamy o jego stabilność.

Wykop fundamentów

Oferujemy wykop fundamentów w szybki i sprawny sposób, zgodny z projektem budowy. Nasze sprawdzone i niezawodne koparki zapewnią bezproblemową realizację wykopu.

Budowa fundamentu

Firma Budowa Serwis oferuje również profesjonalną budowę fundamentu. Sprawdź szczegóły oferty budowa fundamentu.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami lub pro prostu odwiedź nasze biuro, chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszelkich informacji.