Szybkie i profesjonalne przygotowania terenu pod inwestycje

Dynamiczny rozwój budownictwa, wymaga szybkiego i profesjonalnego przygotowania terenu pod budowę, dlatego nasza firma oferuje kompleksową usługę przygotowania terenu pod budowę. Wytniemy drzewa, wykosimy trawę i ukształtujemy teren, szybko i profesjonalnie.

Koszenie trawy, szybko i na długi czas

Zapewniamy szybkie i długotrwałe koszenie trawy, na każdym terenie. Dzięki odpowiednim maszynom i metodzie koszenia, jedno koszenie wystarcza na długi czas. Dodatkowo zapewniamy wywóz odpadów zielonych, dzięki czemu twój teren w błyskawicznym czasie będzie gotowy do rozpoczęcia budowy.

Wycinak drzew zgodnie z przepisami

Z myślą o naszych klientach oferujemy również wycinkę drzew na terenie inwestycji. Jako profesjonalna firma przeprowadzamy wycinkę drzew zgodnie z aktualnymi przepisami. Nasz dendrolog pomoże ocenić, które drzewa można wyciąć i jak zabezpieczyć pozostałe drzewa podczas budowy. Zadbamy również o wywóz ściętych drzew oraz uprzątnięcie terenu po wycince.

Platnowanie terenu

Oferujemy również usługi w zakresie platnowania terenu i zapewniamy zarówno maszyny, jak i materiał oraz ludzi do pracy. Dowiedz się więcej o naszej ofercie platnowanie terenu.

Stawianie ogrodzeń budowlanych

Firma Budowa Serwis oferuje także szybki i trwały montaż ogrodzeń budowlanych. Jeśli chcesz wiedzieć więcej sprawdź naszą ofertę ogrodzenia budowlane.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami lub pro prostu odwiedź nasze biuro, chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszelkich informacji.