Wynajem koparki do każdej pracy w każdych warunkach

Firma Budowa Serwis oferuje wynajem wytrzymałych i niezawodnych koparek. Nasze koparki to przede wszystkim sprawdzone maszyny, które niejednokrotnie pomogły naszym klientom ukończyć szybko i bezproblemowo budowę.

Modele koparek do wynajęcia

W naszej ofercie wynajmu koparek mamy do zaoferowania małe zwinne koparki, jaki i duże potężne maszyny, które z pewnością sprostają każdemu zadaniu.

Zastosowanie koparek na budowie

Koparki od firmy Budowa Serwis są najczęściej wynajmowane do wykonania następujących prac:
  • Wykopy fundamentów
  • Platnowanie terenu
Wynajem kaporaki sekcja 3

Transport koparki na budowę

Dzięki naszej kompleksowej ofercie nie musisz się przejmować transportem koparki, nasza firma dostarczy maszynę dokładnie na wskazany adres w terminie. Dzięki temu budowa zostanie ukończona znacznie szybciej.

Operator koparki z uprawnieniami

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, firma Budowa Serwis zapewnia wyszkolonego i doświadczonego operatora koparki z uprawnieniami. Nasi operatorzy doskonale znają możliwości swoich maszyn, dzięki czemu wykonują szybko i sprawnie wyznaczone zadanie.

UWAGA: Wynajem koparki jest możliwy wyłącznie z naszym operatorem koparki.

Awaria koparki

Jesteśmy przygotowanie na wszelkie awarie, posiadamy zastępcze koparki, dzięki czemu nawet przy nagłej awarii, możemy nadal pomagać w realizacji budowy.

Koparki do pracy na budowie

Zobaczyć jak nasze koparki i operatorzy doskonale radzą sobie przy pracy na budowie.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami lub pro prostu odwiedź nasze biuro, chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszelkich informacji.