Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnej

Zajmujemy się budową sieci wodociągowych, gazowych oraz kanalizacyjnych. Wszystkie nasze instalacje są wykonywane profesjonalnie zgodnie z projektem i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Budowa przyłącza kanalizacyjnego

Budowa sieci to wieloetapowy proces, który prawidłowo zaczyna się od budowy przyłącza kanalizacyjnego. Nasi pracownicy to specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami, którzy wykonają przyłącze wodociągowe zgodny z projektem i aktualnymi normami.

Nowoczesna budowa sieci wodociągowych

Firma Budowa Serwis stosuje nowoczesne metody budowania sieci wodociągowych, dzięki czemu nie trzeba rozkopywać i niszczyć posesji. Nasze metody nie naruszają znacząco gruntu i za pomocą specjalistycznego sprzętu możemy wykonać budowę bezwykopową.

Odbiór techniczny instalacji wodno-kanalizacyjne

Nie musisz przejmować się odbiorem technicznym instalacji, nasi specjaliści zajmą się wszystkim. Zadbają o wszelkie zapewnienia, wnioski, oraz dostarczą pełną dokumentację do nadzoru sieci. Dzięki temu będziesz miał pewność, że wszystko jest wykonane zgodnie z przepisami i oszczędzisz mnóstwo czasu.

Masz pytania? Chcesz wiedzieć więcej!

Skontaktuj się z nami lub pro prostu odwiedź nasze biuro, chętnie odpowiemy na każde pytanie i udzielimy wszelkich informacji.